Realitné služby

Úvod Realitné služby

Panoráma
Realitné služby, ktoré ponúkame:

  • Predaj a prenájom nehnuteľností s profesionálnym marketingom
  • Zmluvné krytie a služby externého advokáta
  • Preverenie nehnuteľností, ktoré plánujete kúpiť
  • Znalecké posudky a odhady
  • Geodetické práce
Predaj a prenájom nehnuteľností

Ak máte záujem aby sme vám predali alebo prenajali nehnuteľnosť, ozvite sa nám telefonicky alebo mailom, popíšte nehnuteľnosť a zanechajte nám na seba kontakt. Nakoľko sa o nehnuteľnosti, ktoré predávame zaujímame, dohodneme si s vami obhliadku a miestne zisťovanie priamo na nehnuteľnosti za účasti našich realitných konzultantov. Na obhliadke zisťujeme skutkový a technický stav, miestne pomery a vytvárame fotodokumentáciu (zrkadlovka Nikon D3400 s príslušenstvom). Po obhliadke preveríme v priebehu niekoľkých dní ešte právny stav nehnuteľnosti.

Po tejto úvodnej fáze vám zašleme Zmluvu o sprostredkovaní, ktorej podpisom zakladáme obchodný vzťah klient-realitná kancelária. Chceme dodať, že nedoporučejeme aby ste nehnuteľnosť ponúkali viacerým realitným kanceláriám, a je vysoko pravdepodobné, že ak vašu nehnuteľnosť predáva alebo prenajíma iná realitná kancelária alebo kancelárie, tak ju nezaradíme do ponuky. Je to zásada, ktorá vychádza z našej profesijnej skúsenosti.

Po podpise Zmluvy o sprostredkovaní pripravíme inzerciu a finálny komunikát vám pošleme na autorizáciu. Po odsúhlasení začíname s inzerciou. Ak je to možné, oslovíme aj našu databázu klientov, ktorí v minulosti prejavili záujem o kúpu alebo nájom podobnej nehnuteľnosti.

Po určitom čase (spravidla po 3 týždňoch) vyhodnocujeme úspešnosť marketingovej kampane a navrhujeme optimalizáciu kampane.

Ak prejaví niekto o nehnuteľnosť záujem, zorganizujeme obhliadku so záujemcom, na ktorej ho spolu s vami sprevádzame a spoločne sa snažíme zodpovedať všetky jeho otázky. Verdikt záujemcu vám samozrejme oznámime. Pri vážnych záujemcoch zvyčajne prebehne aj druhé kolo obhliadky a po jeho kladnom verdikte, že nehnuteľnosť kupuje alebo si ju najíma, sa pristupuje ku Kúpnym zmluvám a k zmluvám o Prenájme.

Prevod finančných prostriedkov pri predaji realizujeme len a iba v spolupráci s bankovou inštitúciou alebo notárom. Doba cashu sa skončila v roku 2012 Zákonom 394/2012 Z.z. o obmedzení platieb v hotovosti.

Podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva a protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti je v našej réžii.

Po úspešnom zrealizovaní obchodu náš obchodný vzťah zaniká, čo však nevylučuje možnosť spolupráce v budúcnosti. Máme mnohých klientov, ktorí sa k nám vrátili, pretože boli spokojní s úrovňou poskytovaných služieb.

Ak teda chcete aby vašu nehnuteľnosť predávali alebo prenajímali odborníci, ozvite sa nám. Každý nový prípad je pre nás niečím zaujímavý. 

 
Ak si chcete prezrieť našu kompletnú ponuku nehnuteľností, kliknite na link:

https://www.topreality.sk/realitne-kancelarie/ecology-s-r-o-rk117197/