História

Úvod O násHistória

          Realitná kancelária REAL-TIP bola založená v roku 2005 a v roku 2010 sa rozšírila na REAL-TIP, s.r.o..


       Po roku vznikla aj inžiniersko-stavebná firma Ecology, s.r.o. ako odozva na zvyšujúce sa nároky na realitný trh. Spolupráca týchto dvoch firiem priniesla na trh nové komplexné riešenia v realitnom a stavebnom segmente pre spotrebiteľa.


          V roku 2018 vznikla aj stavebná firma ECOLOGY BAU, s.r.o., ako doplňujúci prvok k firmám REAL-TIP, s.r.o. a Ecology, s.r.o., aby architektúra a inžinierska činnosť mohli byť pretavené do skutočnej podoby - Vášej stavby.


        Po rokoch od pôsobenia na trhu prinášajú naše firmy komplexné možnosti v oblastiach architektonického riešenia stavieb, vybavovania stavebných povolení, výstavby nehnuteľností, možnosti ich následného predaja ako holodom, alebo aj ich následnej dostavby až na kľúč. Naším cieľom je spokojnosť zákazníkov, ktorí svojimi investíciami uspokojujú svoje potreby či už vlastného domova, alebo výnosov svojich podnikateľských aktivít. Poskytujeme klientom naše skúsenosti v oblasti realít, stavebného inžinierstva a stavebníctva, a v spolupráci s viacerými  významnými obchodno-dodávateľskými spoločnosťami dobré obchodné príležitosti pri realizácii vlastných stavieb.


       Snažíme sa priniesť férovosť a ľudskosť do často tvrdého obchodu s nehnuteľnosťami a sme radi, že sa nám to už 16 rokov úspešne darí.