Predaj RD Jarovce, Jantár II., novostavba

Úvod Realitné služby

OBE DOMOVÉ JEDNOTKY SÚ V SÚČASNOSTI REZERVOVANÉ.

 

Na predaj 4-izbová domová jednotka v rámci dvojdomu v Jarovciach v novovzniknutej štvrti Jantár II. Domová jednotka má vlastný pozemok, vstup, parkovanie a vlastné merače energií. Domové jednotky sú od seba oddelené dilatáciou (vzduchovou medzerou 50mm) a každá má zo svojej strany vlastné murivo - akusticky nepriezvučnú tehlu HELUZ AKU.
Úžitková plocha domovej jednotky je 148,2m2 + exteriérová terasa 35m2. Dom je murovaná novostavba s plochou strechou, stavebne realizovaná v roku 2019 a čaká na svojho 1.majiteľa. Denná zóna domu je navrhnutá na prízemí, kde sa nachádza hlavné centrum domu - obývacia izba s kuchyňou. Odtiaľ je východ na exteriérovú terasu, ktorá môže ponúkať rozličné aktivity v lete, ale v prípade úprav aj v zime (napr. zimná záhrada). Na prízemí sa bude nachádzať aj technologické vybavenie domu a garáž.
Nočná, oddychová časť je navrhnutá na poschodí, kde sú umiestnené 3 nepriechodné spálne (master bedroom s vlastnou miestnosťou pre šatník) a 2 kúpeľne. Dve izby na poschodí majú zároveň prístup na balkón orientovaný do záhrady.
Statické parkovanie je zabezpečené v garáži (1 automobil) a z uličnej čiary pozemku na vydláždenej ploche (2 automobily). Pozemok prislúchajúci k domovej jednotke má výmeru 380m2 a je v osobnom vlastníctve.

Dispozícia (v pôdorysoch "jednotka A"):
1.nadzemné podlažie (72,9m2):
1.01 Zádverie (10,5m2)
1.02 Denná zóna - obývačka, kuchyňa (33,6m2)
1.03 Schodisko (5,3m2)
1.04 Kúpeľňa s WC/technická miestnosť (5,5m2)
1.05 Garáž (18m2)

2.nadzemné podlažie (75,3m2)
2.01 Chodba (3,4m2)
2.02 Kúpeľňa s WC (6,0m2)
2.03 Spálňa (11,6m2)
2.04 Spálňa (12,7m2)
2.05 Spálňa (13,5m2)
2.06 Kúpeľňa s WC (6,0m2)
2.07 Šatník (5,6m2)
2.08 Balkón (16,5m2)

Domová jednotka sa predáva v štádiu dokončenia holodom. Toto štádium obsahuje a súčasťou predajnej ceny sú:
- armovaná betónová základová doska hr. 150mm, položená na 2 rady debniacich tvárnic hr. 400mm pod ktorými sú základové pásy v nezamŕzajúcej hĺbke + zemná hydroizolácia v 2 vrstvách a radónová ochrana
- murovanie brúsená tehla HELUZ FAMILY
- skelet strešnej konštrukcie armovaný betón, zateplenie strešného plášťa expandovaný polystyrén so spádovými klinmi hr. 450mm + hydroizolačná fólia, strecha vyspádovaná, odvodnená a zaštrkovaná
- železobetónové schodisko v interiéri
- kompletná vnútorná elektroinštalácia s rozvádzačom (káble CYKY), bleskozvod s uzemnením
- komplet vnútorná vodoinštalácia s prípravou teplej vody z plynového zdroja
- podlahové vykurovanie nemeckej zn. SANHA (rozvodné potrubie s teplonosnou tekutinou na prízemí aj podlaží, vykurovanie tekutiny pomocou plynového kotla s reguláciou)
- v obývačke príprava na krbovú vložku so samostatným komínom zn. SCHIEDEL
- všetky okná a HST profil z high-tech materiálu RAU-FIPRO (vláknový kompozitný materiál) nemeckej značky REHAU GENEO, izolačné 3-sklo
- elektrické podomietkové žalúzie z hliníku vo farbe antracit
- zateplenie fasády expandovaný polystyrén hr. 180mm
- vonkajšia a vnútorná omietka Baumit
- vnútorná maľovka Baumit biela
- betónový nivelačný poter na prízemí aj podlaží
- dátové rozvody FTP (cat. 6A a 5E) v každej obytnej miestnosti
- exteriérové chodníky a dlažba zn. PREMAC Cavarino
- oplotenie PREMAC
- zelené plochy v exteriéri budú vyrovnané a pripravené pre záhradnícke úpravy
- prípojky inžinierskych sietí (NN elektrická prípojka, vodovodná prípojka, kanalizačná prípojka, plynová prípojka s regulátorom)
- odvoz stavebného odpadu
- kolaudácia stavby

Nehnuteľnosť je bez tiarch.
Možnosť financovania aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Naša spoločnosť spolupracuje s právnikom, preto sme schopní zabezpečiť kvalifikovaný právny servis. Prevod nehnuteľností realizujeme v spolupráci s vami vybranou bankovou inštitúciou formou tzv. bankovej vinkulácie, ktorá predstavuje v súčasnosti najviac bezpečný a spoľahlivý prevod finančných prostriedkov.
V prípade, že máte záujem nehnuteľnosť kúpiť, podpíšeme Rezervačnú zmluvu, ktorou si nehnuteľnosť rezervujete na dohodnuté časové obdobie, počas ktorého si môžete pohodlne vyriešiť financovanie a ďalšie náležitosti. Keď budete pripravení nehnuteľnosť kúpiť pristúpime ku Kúpnym zmluvám a k samotnému prevodu vlastníckeho práva.

Cena domovej jednotky: 390.000 eur s vyššie popísaným štandardom