RD na Kolibe v tesnej blízkosti lesa

Úvod Nehnuteľnosti RD na Kolibe v tesnej blízkosti lesa

Ak hľadáte modernú novostavbu RD v mimoriadne tichej lokalite s krásnym výhľadom, v dotyku s lesom a pritom len 10 min. autom do centra mesta, máme pre Vás mimoriadnu ponuku.
Na predaj je 5 – izbová, dvojpodlažná novostavba s plochou strechou na Kolibe, situovaná na pozemku o výmere 360 m2, ktorý je napriek svojej relatívne malej ploche mimoriadne účelne využitý so statickým parkovaním zo zatrávňovacej dlažby pre 3 osobné autá.  
Novostavba sa nachádza v už jestvujúcej zástavbe rodinných domov v tichej, slepej ulici. Zo severovýchodnej strany je ohraničená CHKO Malé Karpaty - okolitá flóra a bezzásahová zóna CHKO umožňujú pri troche šťastia vidieť z domu jelene a srny.   
Dom je určený na komfortné bývanie pre 4 – 5 ľudí. Stavba je dvojpodlažná s dennou časťou na prízemí a nočnou časťou na poschodí. Prízemie je tvorené open-space kuchyňou, jedálňou a obývačkou (45,51m2), samostatnou pracovňou (10,36m2), WC miestnosťou (2,04m2), technickou miestnosťou (3,68m2) a zádverím (6,08m2). Na poschodí sú 2 izby (14,70m2 a 13,94m2) a master bedroom (17m2) so vstupom na exteriérovú terasu (17,02m2), ktorá ponúka krásny výhľad na mesto, v diaľave vidno aj Dunaj. Kúpeľňa na poschodí má plochu 8,14 m2. Dom má spolu 5 izieb. Úžitková plocha domu je 149,6m2.
Stavba je riešená ako murovaná z keramických tehál HELUZ, plastové okná a dvere zn. Oknoplast s izolačným trojsklom, podlahové vykurovanie na celej ploche interiéru domu napájané z elektrického kotla, solárne panely na ohrev TÚV na streche, exteriérové úpravy (chodník zo zámkovej dlažby, zatrávňovacia dlažba).
Technické podklady k dispozícii v RK.   
Cena na vyžiadanie v RK.