Bratislava-Rusovce 2/2-dom

Úvod Nehnuteľnosti

 

FOTO


    Dispozičné riešenie   

miestností

Moderná novostavba

4-izbového RD v

Bratislave - Rusovciach

 

Predávame modernú novostavbu rodinného domu typ "A" v Bratislave - Rusovciach – územie Tehelný Hon. Dom je súčasťou dvojdomu, ktorého bytové jednotky sú stavebne oddelené akustickou medzi-bytovou dilatáciou.
Dom je 4-izbový s úžitkovou plochou 127,94m2 + 3 parkovacie miesta + exteriérová terasa 20m2 (zastavaná plocha je 79,35m2). Dom je 2-podlažný, nepodpivničený, s plochou strechou a s výškou atiky 6,82m (konštrukčná výška domu). Rozmery zastavanej plochy sú 8,2m x 9,6m. Exteriér: betónové oplotenie, nerezová brána a bránka, zatrávnenie, závlaha po celom pozemku, spevnené plochy parkovania, terasy a chodníkov.  


Cena domu: 314.990 eur


Technické informácie a vybavenie:

Obvodové murivo hr. 300mm z pálených tehál HELUZ. Nosné steny HELUZ hr. 175mm a nenosné hr. 115mm. Stropná konštrukcia nad prízemím a 2.N.P. tvorená železobetónovou monolitickou doskou s výstužami. Tepelná izolácia v strešnej konštrukcii hr. 400mm + zatepľovací systém na obvodových stenách polystyrén EPS hr. 150mm. Prestrešenie objektu fóliou Monarplan. Vykurovanie prostredníctvom plynového závesného kotla BUDERUS LOGAMAX s modulačným výkonom 3,1 – 15,2 kW. V RD je osadená aj krbová vložka so samostatným komínom. Príprava teplej vody zásobníkovým ohrievačom BUDERUS LOGALUX s vodným objemom 120l, ktorý je napojený na plynový kotol.

Pozemok prislúchajúci k domu má výmeru 295,8m2, je rovinatý s prístupom z asfaltovej príjazdovej komunikácie. Na pozemku budú vybudované spevnené plochy pre statické parkovanie 3 osobných áut. Oplotenie pozemku PREMAC PREBLOK s výškou 1,6 - 1,8m od úrovne terénu.

V súčasnosti prebiehajú dokončovavie práce na výstavbe rodinného domu. Predáva sa v stave holodom. Je vybavený plastovými oknami zn. Aluplast (Ug = 0,7 W/m2K), podomietkovými žalúziami, exteriérovými plastovými dverami, podlahovým vykurovaním, televíznymi a dátovými rozvodmi, exteriérovým osvetlením, audio vrátnikom, prípravou na teplovzdušný krb, kotlom a zásobníkom na teplú vodu, plotom z betónových tvárnic.
Interiér je nezariadený – možnosť realizovať vlastnú predstavu o bývaní (kuch. linka, sanita, podlaha, klimatizácia resp. stropné chladenie, osvetlenie, interiérové dvere, nábytok).

 

 

Cena: 314.990 eur